Asistent/tka

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemného a šikovného uchádzača, ktorý by na pozícii asistenta zvládol nasledujúce činnosti a úlohy:
• dojednávanie schôdzok (informvanie návštevníkov a pomáhanie vedúcim pracovníkom s drobnými administratívnymi a prevádzkovými záležitosťami)
• evidencia dochádzky zamestnancov oddelenia
• triedenie a evidencia došlej pošty
• interná distribúcia a archivácia periodík
• zakladanie korešpondencie a ostatných záznamov, dokumentov
• vybavovanie telefonátov a informovanie volajúcich, prepínanie hovorov na príslušných pracovníkov
• rezervácia hotelov a cestovných lístkov, transférov
• prekladanie materiálov z cudzieho jazyka, resp. tlmočenie zahraničným návštevám
• zápisy zo zasadaní a porád zamestnancov

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu s aktuálnou fotografiou.

***Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pracovnej pozícii je veľkou výhodou
- pozícia vhodná aj pre šikovného absolventa AK MÁ PRAX na podobnej pozícii
- výborná a aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- výhodou je znalosť nemeckého jazyka
- dobrá znalosť obchodnej korešpondencie
- výborná užívateľská znalosť práce s PC, technická zdatnosť

Osobnostné predpoklady:
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- výborné organizačné schopnosti
- diskrétnosť, lojalita
- zákaznícky orientovaný prístup
- spoľahlivosť, systematickosť, samostatnosť
- flexibilita

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2396680  Megjelentetés dátuma: 18.1.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou