Business Intellingence Specialist

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04.01.2021
1 800 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Výška dohodnutej odmeny zodpovedá finálnej úrovni kandidáta a začína od 1800€ pri HPP + možný 13ty plat. V prípade záujmu o živnosť, začína fakturovaná suma od 2000€ bez DPH.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Big Data & Data mining tímu, ktorý vďaka najnovším technológiám každú sekundu spracováva vyše 3.000 dátových eventov a nástrojmi AI a ML ich ďalej pretavuje do produktových optimalizácií pre najväčšie slovenské služby ako Pokec.sk, Bistro.sk, Aktuality.sk a produkty dcérskej spoločnosti United Classifieds.sk, hľadáme 2 nových kolegov!

Pozície sa týkajú analytika pre oddelenie Pokec.sk a druhého kolegu pre inzertné produkty spoločnosti United Classifieds. Koho si u seba predstavujeme?

• skúseného človeka, ktorý miluje štatistiku a matematiku, nemá problém so samostatným logickým myslením, má zmysel pre detail a presnosť a zároveň je výborný v práci s PowerBI a SQL selectami.

Na čo to budeš potrebovať?

Budeš zodpovedať za monitoring kvality prichádzajúcich dát :
• analyzovať ich v prostredí založenom na SQL - hľadať v nich súvislosti a trendy
• reportovať chyby a navrhovať pravidlá pre automatický monitoring objaveného typu chyby
• viesť a aktualizovať podrobnú dokumentáciu ku každému typu eventu
• navrhovať a vytvárať reporty v PowerBI pre Produkčných manažérov a vedenie
• analyzovať dáta v PowerBI a prispievať k produktovým zmenám

Budeš odborne participovať na množstve zaujímavých analýz, ktorými pomôžeš zlepšovať fungovanie produktov, ktoré používa 3,5 milióna Slovákov.

Budeš sa vzdelávať a sledovať trendy v oblasti, ktorá sa momentálne rozvíja najrýchlejším tempom.

Pokiaľ nás presvedčíš, že si ten pravý, vieme sa dohodnúť aj na remote fungovaní alebo priamo z nášho ZA/BA office.

Čo ponúkame?

• máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa interne i externe, chodíme na We are developers, Reactiveconf,...
• môžeš si vybrať na akom HW budeš pracovať
• budeš obklopený profesionálmi, ktorí sú experti vo svojej oblasti
• čakajú ťa tu už aj kolegovia, ktorí sú častokrát aj kamošmi, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy
• vezmeme ťa na teambuldingy, grilovačky, novoročné tématické párty alebo po práci len tak na pivo
• podporujeme zdravý životný štýl a k dispozícií budeš mať Multisport kartu
• Sick Days a mnoho mnoho iného :)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Python - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Power BI - Pokročilý

Matematický a štatistický background
Prax na podobnej pozícií
Power BI nutnosťou

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3916941  Megjelentetés dátuma: 27.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac