Projektový manažér

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Poštová, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
ihneď
základná zložka mzdy vo výške 1200€ + prípadné odmeny + iné zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na jeden z našich online produktov hľadáme šikovného Projektového manažéra, pre ktorého máme pripravenú zaujímavú náplň práce :)

· Na starosti budeš mať okrem riadenia, motivovania tímu ľudí aj zodpovednosť za celkový rast oddelenia, jeho výsledky, KPI a budúce smerovanie
· Budeš navrhovať stratégiu oddelenia, nastavovať ukazovateľov výkonnosti celého tímu, spolu s Head of oddelenia si nastavíš novú štruktúru svojho tímu
· Očakávame od teba silné analytické myslenie, prácu s dátami, sledovanie trhu a rýchle adaptovanie sa zmenám
· Svoje výsledky budeš pravidelne analyzovať a reportovať svojmu nadriadenému ako aj celému tímu, nakoľko o úspech sa radi podelíme a s každým problémom radi pomôžeme
· S náborom nových ľudí ťa trápiť nebudeme, s tým ti pomôže HR

- kultúra internetovej spoločnosti
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy
- školenia v obore
- práca so skúseným tímom
- pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3690389  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy vo výške 1200€ + prípadné odmeny + iné zamestnanecké benefity