Kuriér pre Bistro.sk -Bory Mall

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,20 - 4,8 €/hodina + odmena v rozmedzí 1,80 - 2,16€ za každú vybavenú objednávku + systém benefitov a odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou úspešného tímu Bistro.sk? Je spokojnosť zákazníkov a milá komunikácia tvojou silnou stránkou? Našim cieľom je poskytovať výnimočné služby a kvalitnú podporu zákazníkom. Ak nám v tom chceš pomôcť, ozvi sa, čakáme na teba!

Do nášho tímu hľadáme šikovných šoférov / kuriérov, ktorí sa zamerajú na rozvoz jedla z Bory mall do Dúbravky, Devínskej a Lamača ☺ Pod palcom budeš mať rozvoz jedál z reštaurácií ku zákazníkom. Podmienkou je používať vlastné auto s mobilom, vďaka ktorému budeš v teréne prijímať objednávky a snažiť sa ich bezpečne doručiť našim zákazníkom, v čo najkratšom čase.

Môžeš si vybrať, kedy chceš pracovať:
- na plný plyn od 11:00 – 21:00
- obedná zmena od 10:30 – 14:30
- večerná zmena od 17:00 – 21:00
- víkendová zmena od 11:00 – 21:00

Práca je nenáročná, avšak chceme mať medzi sebou zodpovedného človeka, na ktorého sa budeme môcť spoľahnúť. Predsa len, sme jeden tím a chceme niekoho, kto medzi nás zapadne.

Podmienkou pre prácu kuriéra je vlastné auto / skúter, vlastný smartphone. Odmena sa vypláca týždenne na faktúru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vlastné auto / skúter / bike + mobil s aplikáciou
• živnosť
• faktúra pre týždenné vyplácanie
• základy angličtiny pre prácu s aplikáciou
• prozákaznícka orientácia
• bezpečné šoférovanie
• zodpovednosť, lojálnosť

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3579574  Megjelentetés dátuma: 25.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,20 - 4,8 €/hodina + odmena v rozmedzí 1,80 - 2,16€ za každú vybavenú objednávku + systém benefitov a odmien