Projektový manažér

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
základný plat 1000 € +osobné ohodnotenie v závislosti od skúsenosti kandidáta, možný 13.ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude koordinovať interné a externé projekty spoločnosti a spolupracovať s manažmentom.

Zodpovednosť uchádzača:
- vyhľadávanie informácií a zber dát podľa zadania
- analýza údajov a schopnosť sa orientovať v číslach
- príprava prezentácií, grafov a tabuliek ako podklady pre rozhodovanie o projektoch
- komunikácia s ostatnými oddeleniami, overovanie informácií a koordinácia
- komunikácia s externými partnermi, objednávanie služieb, kontrola plnenia
- organizácia stretnutí v rámci firmy aj s obchodnými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Manažment, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúca prax je veľkou výhodou
- veľmi dôležitá je ochota učiť sa
- samostatný, svedomitý, organizovaný, komunikatívny typ človeka

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3577774  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat 1000 € +osobné ohodnotenie v závislosti od skúsenosti kandidáta, možný 13.ty plat