Údržbár

RÍMSKOKATOLíCKA CIRKEV, TRNAVSKÁ ARCIDIECÉZA

Miesto práce
Jána Hollého 10, 917 01 Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
770

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Stredné odborné vzdelanie, úplne stredné odborné vzdelanie s maturitou
• Občianska a morálna bezúhonnosť
• Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
• Vodičský preukaz minimálne skupiny B, výhodou je prax vo vedení referentského vozidla
• Schopnosť verejného vystupovania a komunikácie
• Výhodou je Odborná spôsobilosť v elektrotechnike vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. § 21 do 1000V
• Výhodou je obsluha kotlov – kurič V. triedy do 100 kWh
• Bežné údržbárske práce, práce na údržbe budov a okolia (kosenie trávnikov, čistenie chodníkov a pod), inštalatérske práce
• Zabezpečovanie prevádzky a údržby zariadení a technológií
• Odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na vybavení a zariadeniach
• Zabezpečovanie pravidelnej údržby pridelených zariadení v naplánovanom harmonograme
• Viesť prevádzkovú dokumentáciu
• Vykonávať pravidelné odpisy meračov a zariadení
• Zabezpečovať v lete pravidelnú údržbu trávnikov a v zime údržbu chodníkov (odpratávanie snehu a posyp)
• Dodržovať bezpečnosť pri práci

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- kópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- životopis
- lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- cirkevná organizácia
ID: 1168960  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 770