Manažér servisu / prijímací technik

RIDE SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Podkonice
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, príjímanie a odovzdávanie opráv, komunikácia so zákazníkmi, spravovanie skladu náhradných dielov

E-biky na požičanie, pracovná doba dohodou, práca na najmodernejších veciach

Informácie o výberovom konaní

Vlastnosti:
- pozitívne myslenie
- samostatnosť, kreativita

Rôzne:
- Keďže sa jedná o novú oblasť, špeciálne veci potrebné pre e-biky Vás zaškolíme
- Vyhovujú aj uchádzači z auto a moto branže
- Podmienka je pozitívny vzťah k bicyklom/cyklistike

Viac info o nás nájdete na www.RIDE.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Práca s bicyklami, elektrobicyklami

Sme slovenským priekopníkom a e-bikovou jednotkou na slovenskom trhu. Začali sme ako prvý špecializovaný obchod na športové elektrobicykle na Slovensku už v roku 2012. Odvtedy sme našim zákazníkom dodali, zoservisovali a požičali tisíce elektrobicyklov. Spolupracujeme len s kvalitnými značkami e-bikov a elektropohonov, aby každá jazda bola unikátny a nezabudnuteľný zážitok. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a prinášať špičkové produkty, aby naši zákazníci mohli stále jazdiť a užívali si super chvíle na elektrobicykloch. Sme zakladajúcim členom e-bike regiónu Stredné Slovensko, členom SEVA, atď.
Pozrite si viac o našej histórii a ako sme sa dostali tam, kde sme dnes na www.ride.sk
ID: 3389172  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 2000