Obchodný reprezentant/reprezentantka pre univerzálnu sieť

Richard Želinský

Miesto práce
Štúrova 7, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
viac informácií na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie profesionálneho poradenstva pre klientov
- komunikácia a podávanie informácií klientom o produktoch spoločnosti
- vypracovávanie ponúk a dojednávanie finančných produktov v súlade s podmienkami spoločnosti
- kontaktovanie existujúcich klientov za účelom ponuky ďalších alebo úpravy existujúcich produktov

- možnosť kariérneho a odborného rastu
- flexibilná pracovná doba
- nadštandardné finančné ohodnotenie vrátane benefitov
- bezplatný systém vzdelávania a odborných školení
- možnosť manažérskej kariéry

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania zaslaním Vášho profesijného štruktúrovaného životopisu najneskôr do 15.06.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
- obchodne orientovaná osobnosť
- predpoklady pre tímovú spoluprácu, pozitívne myslenie
- flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita
- skúsenosti v oblasti priameho predaja a starostlivosti o klientov výhodou
- znalosť finančného trhu a ekonomické výhody výhodou

Som výhradným sprostredkovateľom spoločnosti Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. Mojou hlavnou úlohou je pravidelný nábor a výber nových obchodných zástupcov; rozvíjanie ich zručností a odborných znalostí a adaptačný proces; taktiež vedenie obchodného tímu.

Spoločnosť Allianz - Slovenská poisťovňa,a.s. vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1500 zamestnancov a 3000 obchodných reprezentantov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov.
ID: 2726120  Megjelentetés dátuma: 29.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: viac informácií na osobnom stretnutí