Zriaďovač - valcovanie závitov

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
03.05.2021
800 EUR/mesiacMesačná mzda obsahuje základnú zložku mzdy od 800 € (v závislosti od seniority uchádzača môže byť ponúknutá vyššia základná mzda) + príplatky, bonusy. Priemerná hrubá mesačná mzda od 1100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a nastavovanie strojov na valcovanie závitov na skrutkách
- nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky, udržiavanie chodu strojov v predpísaných znakoch kvality počas pracovných zmien
- kontrola výrobkov, zaznamenávanie parametrov do príslušnej dokumentácie

- stabilné pracovné miesto
- mesačné výkonnostné prémie (15% zo základnej mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)
- nadčasy platené nad rámec zákonníka práce
- každoročná valorizácia tarifných miezd
- letná a zimná prémia (13.,14. plat)
- zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
- doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

práca v 3-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionálny a seriózny prístup k práci, zodpovednosť, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa, ochota pracovať na zmeny

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4063267  Megjelentetés dátuma: 16.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac