Vedúci oddelenia údržby

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1500 - 2000 € v závislosti od seniority uchádzač + letná a zimná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude:
- riadenie, koordinovanie a nastavovanie procesov údržby pri výrobe v súlade s cieľmi podniku
- technický rozvoj a optimalizácie výrobných zariadení
- príprava a realizácia nových projektov s cieľom zefektívnenia a skvalitnenia výroby
- vedenie dokumentácie podľa zadaní vrátane technickej dokumentácie
- organizácia zamestnancov na úseku údržby (10 zamestnancov)
- kontrola evidencie dochádzky pridelených zamestnancov a ich mesačné hodnotenie
- zabezpečovanie externých servisov a opráv strojných zariadení a VZV
- zabezpečovanie revízií strojov, kompresorov, tlakových nádrží, kotolne, VTZ
- odstraňovanie porúch na špecifických zariadeniach
- manažovanie preventívnej a operatívnej údržby
- dohľad nad správou budovy a s tým súvisiacimi opravami a servisom

- motivujúce finančné ohodnotenie
- stabilné pracovné miesto
- možnosť vzdelávania, školenia a ďalšieho rozvoja
- mesačné prémie (do výšky 10% zákl.mzdy)
- letná a zimná odmena (13., 14. plat)
- príspevok na DDS
- príspevky zo soc.fondu, účasť na firemných akciách
- možnosť pracovných ciest do Nemecka

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uhádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- praktické skúsenosti s výkonom preventívnej aj operatívnej údržby strojov
- skúsenosti s riadením tímu, delegovaním úloh, vodcovské schopnosti
- prirodzená autorita
- aktívna komunikácia v cudzom jazyku (preferovaný nemecký jazyk, v prípade kandidáta s anglickým jazykom očakávame ochotu vzdelávať sa aj v nemeckom jazyku).
- schopnosť riešenia problémov a ich dotiahnutie do konca
- samostatnosť, komunikačné schopnosti, spoľahlivosť
- skúsenosti v práci SAP výhodou

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3779203  Megjelentetés dátuma: 4.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac