Procesný inžinier s NJ alebo AJ - vhodné aj pre absolventa VŠ

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1000-1400 € (v závislosti od seniority uchádzača môže byť ponúknutá vyššia nástupná mzda) + príplatky, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade absolventa vysokej školy sme ochotní ťa všetko potrebné naučiť v prípade, že ovládaš nemecký alebo anglický jazyk na aktívnej úrovni

Zastrešenie oblasti procesného ižinieringu a procesu neustáleho zlepšovania v dvoch výrobných závodoch spoločnosti RIBE (Nitra, Dubnica n. Váhom):
- analýza a optimalizácia existujúcich výrobných procesov v rámci organizačnej štruktúry
- zavádzanie nových technických procesov
- analýza a odobierka nových procesov/produktov
- spracovanie a systematický dohľad nad prevádzkovými údajmi a dohľad nad zlepšovaním procesov
- preverovanie a ďalší rozvoj existujúcich procesov a ich príprava na predkladanie manažmentu
- samostatná realizácia projektov
- koordinátor výrobného systému RIBE

- práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou
- prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
- každoročné prehodnocovanie platu
- možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore
- možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok 0,05 €)
- mesačné výkonnostné prémie
- letná a zimná odmena (13. a 14. plat)
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- benefity zo sociálneho fondu

Svoj životopis a žiadosť o inzerované pracovné miesto prosím zaslať mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné inžinierstvo, výrobné technológie, riadenie procesov, riadeniekvality produkcie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pokročilá znalosť práce s PC (Word, Excel, Power Pint, Outlook)
- precíznosť, timemanažment
- prezentačné a komunikačné znalosti
- ochota cestovať medzi výrobnými závodmi Nitra-Dubnica n.Váhom
- ochota vzdelávať sa a profesionálne rásť
- znalosť niektorej z metód 5S, Paretovej analýzy, Ishikawa, Lean Manufacturing
- prax z výrobnej spoločnosti na pozícii procesný inžiniering min. 2 roky alebo v prípade absolventa očakávame chuť učiť sa
- znalosť noriem kvality (IATF, VDA 6.3) veľká výhoda

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3718608  Megjelentetés dátuma: 4.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac