Inžinier kvality

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy 1200 € + 10% mesačné prémie, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca na príprave plánov školenia, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov v oblasti kvality
• Organizovanie a riadenie systému zberu, spracovania údajov o kvalite výroby produktov
• Analýza interných a externých chýb a návrh opatrení
• Zavádzanie preventívnych opatrení a kontinuálny zlepšovací proces
• Spolupráca pri riadení technickej a podnikovej dokumentácie
• Dodržiavanie 5S štandardov
• Sledovanie procesov na zlepšenie kvality v pred sériovej výrobe
• Participácia na nových projektoch, sledovanie požiadaviek zákazníkov, riešenie problémov kvality
• Interné a externé audity systému podľa ISO/TS 16949, podieľanie sa na zabezpečovaní PPAP, EMPB, FMEA, MSA, PFU, vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie nápravných opatrení.
• Reporty nadriadenému pracovníkovi na týždennej a mesačnej báze

- práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou

V prípade, že vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom za účelom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, kvalita produkcie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax vo výrobnej spoločnosti najlepšie automotive minimálne 2 roky
• Skúsenosti so zákazníckymi auditmi,
• Znalosť ISO TS 16949 / IATF16949, ISO 9001, ISO14001 výhodou
• Skúsenosti a znalosti v oblasti APQP, vzorkovania, systémových, procesných, výrobkových auditov, 8D, Ishikawa diagram, 3x5 Why-analýza, FMEA, PPAP, EMPB, MSA, PFU výhodou
• MS Office - pokročilá úroveň
• Technické myslenie a analytické myslenie
• Nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Ochota vzdelávať sa

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3618631  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy 1200 € + 10% mesačné prémie, 13. a 14. plat