Obchodný zástupca v oblasti enviromentu

RIAL Personnel s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiac1200€ - 1500€/ mesiac, podľa skúseností kandidáta + odmeny podľa plnenia osobných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme ambiciózneho človeka so skúsenosťami v obchode. Hľadáš si prácu kde sa budeš môcť realizovať a ukázať svoj potenciál?
Máš obchodného ducha a nebojíš sa nových prekážok? Ak si na tieto otázky odpovedal kladne, tak práve máš jedinečnú možnosť pomôcť nášmu klientovi v budovaní obchodných vzťahov.
Tojou úlohou bude:

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov
- analýza prieskumu trhu
- identifikácia potrieb požiadaviek zákazníkov
- príprava ponuky a jej prezentácia u zákazníka
- odborné poradenstvo zákazníkom v oblasti odpadového hospodárstva
- starostlivosť o zákazníka

- práca v stabilnej spoločnosti a príjemnom kolektíve
- služobné auto, mobil, notebook
- výhodné platové ako aj ostatné pracovné podmienky
- spoločenské akcie
- možnosť vzdelávania
- motivačný odmeňovací systém

Informácie o výberovom konaní

- prax v danom odbore a pozícii
- vzdelanie v oblasti ekológia, vodohospodársto, enviromentálne inžinierstvo,
odpadové hospodárstvo
- znalosť zákona o odpadoch
- znalosť zákona o vodách
- znalosť zákona o ovzduší

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Etablovaná spoločnosť, ktorá podniká v oblasti nakladania s odpadmi so širokou škálou odpadov kategórie O a N

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodník, predajca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- obchodné zručnosti, ťah na bránu
- vyjednávacie schopnosti
- chuť učiť sa/ samovzdelávanie
- empatia, dôslednosť, samostatnoť
- profesionalita, serióznosť

Spoločnosť RIAL Personnel s.r.o. poskytuje profesionálne poradenstvo v oblasti vyhľadávania výberu zamestnanca. Poskytujeme komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície. Zaručíme partnerom a žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť. Pomáhame našim partnerom, aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí.

www.rialpersonnel.com
ID: 4184136  Megjelentetés dátuma: 18.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac