Skladový pracovník

Rhiag Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
700 - 940 EUR/mesiac*700 € + odmeny 240 € , možnosť nadčasov, mimoriadne príplatky *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NIKDY NIE JE NESKORO SA K NAM PRIDAŤ. Prečo?:

Lebo sme najväčší logistický sklad pre aftermarketový trh a zásobujeme denne najväčších lídrov v predaji náhradných dielov pre motorové vozidlá.

Vyhlasujeme pátranie na nových kolegov, ktorí sa neboja každodennej manuálnej práce.

Čo budeš po kompletnom zaškolení robiť?:
- Manipulovať s náhradnými dielmi pre všetky vozidlá a motorky
- Naskladňovať a vyskladňovať
- Kompletne vychystávať tovar (pikovať, baliť, expedovať)
- Pracovať so skenerom na 2-3 zmeny

Keď Ťa nájdeme, tak Ťa aj odmeníme. Ako? :
- Zaujímavou prácou v zázemí veľkej medzinárodnej spoločnosti
- Fixným platom plus veľmi motivujúcim finančným ohodnotením v prípade pravidelnej dochádzky a dosahovaní cieľov – mzdové ohodnotenie je v tvojich rukách, ak budeš skutočne makať, mimoriadne prémie Ťa neminú
- Moderným a čistím zázemím
- Priateľským kolektívom
- Budeš mať možnosť sa osobnostne rozvíjať a aj kariérne rásť
- Pitným režimom na pracovisku zdarma
- MultiSport kartou – aj keď manuálnej práce budeš mať dosť, dá sa využiť aj na regeneráciu
- Keď už budeš robiť pre lídrov – zamestnanecké ceny na sortiment ND

Informácie o výberovom konaní

* Mzdu upravujeme po 12 mesiacoch na 750€ + 330€

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký by mal byť náš nový kolega?:
- proaktívny, nadšený ale hlavne pedantný s osobným záujmom
- samostatný ale zároveň chce byť súčasťou nášho tímu
- ak bude mať oprávnenie na VZV – bude to výhoda, nie je to však podmienka

Rhiag Services Slovakia s.r.o. zabezpečuje logistiku a skladovanie náhradných dielov pre osobné automobily, nákladné vozidlá a motocykle. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny Rhiag Group a členom americkej skupiny LKQ Corporation, ktorá je najväčším distribútorom náhradných dielov na svete. Dodávame diely do viac ako 50 pobočiek sesterských spoločností na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2545067  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 940 EUR/mesiac*700 € + odmeny 240 € , možnosť nadčasov, mimoriadne príplatky *