Vodič denného rozvozu tovarov sk. C. Mzda do 1130€.

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
ihneď
820 - 1 130 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy, príplatky za nočnú prácu, dochádzkový bonus, diéty do 120€. Finálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denný rozvoz zásielok
- nakládka zásielok v sklade pomocou VZV
- rozvoz zásielok zákazníkom
- prevozy zásielok medzi skladmi v rámci SR
- vykládka zásielok u zákazníka
- vypisovanie sprievodných dokumentov (stazky, dieťáky)
- začiatok aj koniec práce každý deň v Trebaticiach
- cestovné náhrady podľa platnej legislatívy
- preplácanie vzniknutých nadčasov

- dlhodobá pracovná perspektíva vo firme
- istota a stabilný príjem
- voľné víkendy a sviatky

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nákladného auta (nosnosť 12 t) rozvozu tovarov

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz skupiny C,E
- prax na nákladnom aute min 1 rok - podmienkou
- platná zdravotná a psychologická spôsobilosť vodiča
- tachografová karta vodiča - podmienkou
- kvalifikačná karta vodiča - podmienkou
- ADR preukaz - výhodou
- potravinársky preukaz - výhodou
- preukaz VZV - výhodou
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
- trestná bezúhonnosť

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 458393  Megjelentetés dátuma: 12.9.2022  Alapbér (bruttó): 820 EUR/mesiac