Skladový koordinátor. Mzda do 1800€.

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Orechová, Trebatice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje, navrhuje a riadi procesy v sklade pobočky (3 zmenná prevádzka)
- plánuje pracovné zmeny a odsúhlasuje dovolenky skladníkov
- zodpovedá za dôsledné preberanie zásielok IN/OUT
- zodpovedá za zabezpečenie skladu z pohľadu ochrany proti krádežiam a poškodeniu zásielok
- zodpovedá za správne uloženie, polohovanie zásielok a manipuláciu so zásielkami
- komunikuje s dispečermi pobočky
- zodpovedá za poriadok v sklade
- kontroluje zásielky a ich stav pri uložení v sklade
- vykonáva dennú inventarizáciu skladu
- zúčastňuje sa aktívne na pracovných činnostiach v sklade
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- vstupenky na rôzne podujatia
- výber stravovania (obedy, elektronická stravovacia karta)
- darčekové poukážky
- koncoročná odmena
- letná grilovačka, vianočný večierok

Svoje žiadosti spolu so životopisom zasielajte na mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať za účelom osobného pohovoru budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ technického zamerania

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii vedúceho skladu
- organizačné a riadiace schopnosti
- časová flexibilita
- pozitívny postoj k práci
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu
- preukaz VZV

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3211714  Megjelentetés dátuma: 28.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac