Asistentka predaja -v predajni značkovej módy s.Oliver / Levi´s / Wrangler

REZZIDENT, s.r.o

REZZIDENT s.r.o, Pribinova 1/B, Hlohovec 920 01, okres Hlohovec
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj značkového oblečenia a doplnkov značiek Levi´s , s.Oliver , Wrangler , Lee

- motivujúce ohodnotenie
- extra prémie z obratu po skúšobnej dobe
- pracovné oblečenie zdarma
- zamestnanecká zľava
- pravidelné usporadúvanie súťaží v rámci predajne a odmeňovanie najlepších

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s fotografiou (podmienkou). Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

2

-flexibilita
-budovanie vzťahu so zákazníkmi
-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť
-ochota učiť sa nové veci

Sme spoločnosť, ktorá je prevádzkovateľom predajne Levi's Hlohovec a eshopu VyzerajDobre.sk, ktorá je zameraná najmä na predaj džínsového oblečenia od prémiových svetových značiek Levi's, Wrangler, Lee, ale aj športového oblečenia od značiek Champion, Heavy Tools ši štýlovej módy od s.Oliver. Špičkový zákaznícki servis a profesionálny prístup sú pre nás samozrejmosťou. Sme na trhu už viac ako 25 rokov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3283550  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650