Hlavný účtovník

Reylon s.r.o

Miesto práce
Kútniky
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacpráca od pondelka do piatku, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za vedenie účtovníctva, sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku.Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva. Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy. Vypracovanie daňových priznaní a vyhotovenie hlásení o DPH.Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce.

Práca v stabilnej spoločnosti, mladý kolektív, príjemné prostredie

výberové konanie sa uskutoční vlastnou formou, formou osobného pohovoru. Kontaktovať budeme len uchádzačov
s praxou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

vedenie účtovníctva, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo, refundácia DPH

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2485262  Megjelentetés dátuma: 12.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac