Špecialista vzdelávacích aktivít

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
čo najskôr / podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a zabezpečenie školení, tréningov a vzdelávania zamestnancov.
Vedenie a aktualizovanie evidencie školení zamestnancov v programe HUMAN.
Zodpovednosť za prípravu a koordinovanie tréningov a školení v tréningovom/ školiacom stredisku.
Príprava a aktívna účasť na úvodnom procese zaškolenia novo nastúpených zamestnancov.
Podieľanie sa na výbere školení a komunikácia s externými poskytovateľmi školení a školiteľmi.
Tvorba, spracovanie a vyhodnotenie pravidelných hodnotiacich rozhovorov so zamestnancami a poskytovanie podpory vedúcim zamestnancom pri vykonávaní hodnotiacich rozhovorov.
Príprava a spracovanie reportov ohľadne tréningov a školení a rozpočtu na vzdelávanie zamestnancov.
Participácia na HR projektoch a organizovaní firemných podujatí.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Práca na trvalý pracovný pomer
Bezpečné a čisté pracovné prostredie
Dobíjanie stravovacieho kreditu nad rámec zákona
Bonus odporučenie nového zamestnanca
Bonus pri narodení dieťaťa
Bonus za zlepšovacie návrhy
Bonus za odpracované roky v spoločnosti
Online joga
Vitamínové balíčky
Sick day
Firemné súťaže a tipovačky, odmeňovanie ,,naj,, zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vzdelávanie zamestnancov

Počet rokov praxe

2

min. 1 a viac rokov pracovných skúseností v oblasti HR so zameraním na vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
znalosť Zákonníka práce
znalosť anglického jazyka
znalosť MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
znalosť programu HUMAN výhodou
veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
príjemné vystupovanie
samostatnosť

Spoločnosť REUTTER SK v Myjave patrí do skupiny REUTIB International GmbH. Skupina REUTIB vznikla zlúčením spoločnosti REUTTER s hlbokými koreňmi v Nemecku a Rakúsku a spoločnosti ITIB so zázemím v Taliansku a Poľsku. Skupina pôsobí celosvetovo aj s ďalšími pobočkami v Mexiku a Indii.

REUTTER SK v Myjave sa stal kľúčovým výrobným závodom celej skupiny. Na Slovensku pôsobí od r. 2006. Hlavnou činnosťou je vývoj a výroba palivových, olejových chladiacich a AdBlue uzáverov, ktorých prevažná časť sa vyrába zo vstrekovaných plastových dielov. REUTTER je celosvetovým priekopníkom v oblasti kompletných riešení pre plniace systémy a AdBlue uzávery na SCR nádrže pre osobné automobily, nákladné vozidlá, dodávky, poľnohospodárske a stavebné stroje.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému pokroku v oblasti výroby vlnitých rúr z termoplastických materiálov sa spol. ITIB stala uznávaným partnerom pre mnohé európske priemyselné výrobné skupiny.

V tom, čo vyrábame, sme jedineční, zabezpečujeme výrobu uzáverov takmer pre všetky existujúce automobilové spoločnosti na svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4045815  Megjelentetés dátuma: 1.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac