Technológ

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacKonkrétna výška mzdy sa odvíja od profesnej seniority kandidáta. Polročné odmeňovanie v zmysle smernice o odmeňovaní + koncoročný bonus + 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľa sa na riešení operatívnych problémov na výrobných linkách súvisiacich s výškou odpadu, s uvoľnením výroby, s technickými poruchami s odborným poradenstvom a spoluprácou s procesným inžinieringom, údržbou a inžinieringom.
• Tvorba, optimalizácia a kontrola výrobného procesu montáže, skúšania, potláčania, skenovania.
• Neustále zlepšovanie výrobných procesov.
• Zodpovednosť za nepretržitý chod výrobných liniek, strojov a zariadení na montáži.
• Navrhovanie preventívnych a opravných opatrení na zredukovanie prestojov strojov a zariadení za účelom zefektívnení výroby.
• Podpora údržbárov pri riešení a odstránení operatívnych porúch a opráv výrobných strojov a zariadení.
• Spolupráca s oddelením kvality a procesu pri znižovaní výšky odpadu na výrobných linkách.
• Aktívne využívanie metód Lean, Smed, 7 Waste, 5S
• Spolupracuje na pracovných inštrukciách a návodov pre údržbu a výrobu.
• Podieľa sa na prebierke nových zariadení a projektov do sériovej výroby.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Práca na trvalý pracovný pomer
Bezpečné a čisté pracovné prostredie
Dobíjanie stravovacieho kreditu
Možnosť jazykových kurzov AJ/NJ
Bonus odporučenie nového zamestnanca
Bonus pri narodení dieťaťa
Bonus pri životných jubileách
Bonus za zlepšovacie návrhy
Bonus za odpracované roky v spoločnosti
Bonus pri darovaní krvi - Jánskeho plaketa
Firemné súťaže a tipovačky, odmeňovanie ,,naj,, zamestnancov
Family Day/ Vianočný večierok
Masáže

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis na uvedenú adresu.
Spätne kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ / VŠ technické vzdelanie v oblasti strojárstva, mechatroniky alebo elektrotechniky.
• Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti diagnostiky a opráv elektrotechnických alebo mechanických výrobných zariadení.
• Znalosť senzorických, snímacích a vyhodnocovacích zariadení.
• Znalosti v oblasti pneumatiky, mechaniky a elektriky.
• Oprávnenie elektrotechniky vyhláška č. 508/2009 § 22 výhodou.
• PC znalosti (MS Office Excel, Word, Internet).
• Základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Spoločnosť REUTTER SK v Myjave patrí do skupiny REUTIB International GmbH. Skupina REUTIB vznikla zlúčením spoločnosti REUTTER s hlbokými koreňmi v Nemecku a Rakúsku a spoločnosti ITIB so zázemím v Taliansku a Poľsku. Skupina pôsobí celosvetovo aj s ďalšími pobočkami v Mexiku a Indii.

REUTTER SK v Myjave sa stal kľúčovým výrobným závodom celej skupiny. Na Slovensku pôsobí od r. 2006. Hlavnou činnosťou je vývoj a výroba palivových, olejových chladiacich a AdBlue uzáverov, ktorých prevažná časť sa vyrába zo vstrekovaných plastových dielov. REUTTER je celosvetovým priekopníkom v oblasti kompletných riešení pre plniace systémy a AdBlue uzávery na SCR nádrže pre osobné automobily, nákladné vozidlá, dodávky, poľnohospodárske a stavebné stroje.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému pokroku v oblasti výroby vlnitých rúr z termoplastických materiálov sa spol. ITIB stala uznávaným partnerom pre mnohé európske priemyselné výrobné skupiny.

V tom, čo vyrábame, sme jedineční, zabezpečujeme výrobu uzáverov takmer pre všetky existujúce automobilové spoločnosti na svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3621970  Megjelentetés dátuma: 7.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac