Lektor slovenského jazyka pre nemecky hovoriacich

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 9053, Myjava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výuka slovenského jazyka nemecky hovoriacich zamestnancov spoločnosti.

V prípade záujmu zašlite prosím svoj životopis na doleuvedený kontakt.
Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov spĺňajúcich kritériá.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- flexibilita
- spoľahlivosť
- preukázateľné skúsenosti s obdobnou prácou (referencie)
- práca ideálna pre študenta/ študentku odboru Germanistika- Slovenský jazyk

Spoločnosť REUTTER SK v Myjave patrí do skupiny REUTIB International GmbH. Skupina REUTIB vznikla zlúčením spoločnosti REUTTER s hlbokými koreňmi v Nemecku a Rakúsku a spoločnosti ITIB so zázemím v Taliansku a Poľsku. Skupina pôsobí celosvetovo aj s ďalšími pobočkami v Mexiku a Indii.

REUTTER SK v Myjave sa stal kľúčovým výrobným závodom celej skupiny. Na Slovensku pôsobí od r. 2006. Hlavnou činnosťou je vývoj a výroba palivových, olejových chladiacich a AdBlue uzáverov, ktorých prevažná časť sa vyrába zo vstrekovaných plastových dielov. REUTTER je celosvetovým priekopníkom v oblasti kompletných riešení pre plniace systémy a AdBlue uzávery na SCR nádrže pre osobné automobily, nákladné vozidlá, dodávky, poľnohospodárske a stavebné stroje.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému pokroku v oblasti výroby vlnitých rúr z termoplastických materiálov sa spol. ITIB stala uznávaným partnerom pre mnohé európske priemyselné výrobné skupiny.

V tom, čo vyrábame, sme jedineční, zabezpečujeme výrobu uzáverov takmer pre všetky existujúce automobilové spoločnosti na svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3617919  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7€/hod