Čašník, servírka

Reštaurácia Ranč Žabokreky s.r.o.

Miesto práce
Žabokreky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 750 EUR/mesiacvšetko je možné dohodnúť, závisí od kvalifikácie a vyučenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, inventúra a údržba baru a reštaurácie, nastieranie akcíi

strava grátis, veselý kolektív, prístupní šéfovia, mzda istá a načas

Informácie o výberovom konaní

možnosť aj ubytovania v neďalekom ubytovacom areáli

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Ideálny by bol človek vyučený v odbore, ale dá sa aj zaučiť a vyškoliť bez kvalifikácie čašníka

RANČ je štýlová reštaurácia s veľkou letnou terasou situovaná v strede obce Žabokreky, cca 2,5 km neďaleko Martina (smer Tur. Teplice). Naši stáli i nepravidelní hostia oceňujú najmä prekrásnu zastrešenú terasu plnú kvetín, príjemne tienených zákutí s altánkom pre súkromie ako stvorenú na príjemne strávený obed, či večeru a pokojnú siestu po jedle.Naše menu ponúka najmä tradičnú slovenskú kuchyňu a špeciality, kde si vyberie naozaj každý.

Rastúcej obľube sa teší aj denné menu, ktoré pripravujeme s rovnakou starostlivosťou ako jedlá na objednávku.
ID: 4066315  Megjelentetés dátuma: 21.4.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac