Kuchař- kuchařka/pomocný kuchař - kuchařka

RESTAURACE SLUNEČNICE

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Restaurace Slunečnice pod vedením šéfkuchaře Petra Prokeše příjme do mladého kolektivu šikovného kuchaře. Práce je na HPP, se střídáním krátký/dlouhý týden. Nabízíme práci v dobře vybavené kuchyni a s lidmi, kteří mají zájem o svůj obor.

Samozřejmostí pro naši firmu je vzdělávání zaměstnanců. Využíváme školících center například brněnský KULINER, nebo PRAŽSKÝ KULINÁŘSKÝ INSTITUT.

Naše restaurace se zaměřuje na poctivou kuchyni. Pracujeme s vyzrálým masem a čerstvými surovinami. Na "GASTRONOMICKÉM" trhu je naše restaurace více jak 19 let, stále se vyvíjí a posouvá dál.

Pokud máte zájem věnovat se práci naplno, můžete se dostat i na 30 000/měsíc. Vždy záleží na flexibilitě, schopnostech a zájmu. Pokud uchazeč nabídne dobrou práci, naše firma nabízí dobře placené místo.

Tato pozice je vhodná i pro absolventy končící studium. Rádi ukážeme cestu tím správným gastronomickým směrem a naučíme vše potřebné - podmínkou je mít opravdový zájem o daný obor…

Těším se na reakce.

Michal Koudela

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3419568  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 18000 Kč/měsíc