Quality Control Manager (chemické a mikrobiologické laboratórium)

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Nitranský kraj
Termín nástupu
ASAP
min. zložka základnej mzdy je 2500,- € btt./mesačne, kvalitný kandidát má samozrejme vyššie ohodnotenie + auto a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné riadenie chemického a mikrobiologického laboratória
• vedenie tímu kontrolórov kvality s cieľom kontrolovať a analyzovať vstupné suroviny a hotové produkty tak, aby bola zabezpečená plynulá výroba
• uvoľňovanie surovín do výroby
• uvoľňovanie hotových výrobkov do expedície
• vedenie auditov
• rozvoj členov tímu, identifikácia vzdelávacích potrieb, koučovanie a hodnotenie

• pozícia v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• mesačné odmeny
• služobný automobil (+ príspevok na PHM)
• príjemné pracovné podmienky a ľudský prístup

Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby produktov osobnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemickotechnologické, farmácia, resp. príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• nevyhnutnou podmienkou sú minimálne 2 roky praxe na líderskej pozícii v oblasti kontroly kvality v kozmetickom/farmaceutickom priemysle, alebo v oblasti výroby produktov starostlivosti o zdravie.
• znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (B2) nutnosťou

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3788040  Megjelentetés dátuma: 15.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. zložka základnej mzdy je 2500,- € btt./mesačne, kvalitný kandidát má samozrejme vyššie ohodnotenie + auto a bonusy