Odborný predajca exkluzívneho nábytku (Atrium, 1100 – 2500,- € )

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 2500,- EUR btt/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajcu nábytku do Showroomu ZENO v Bratislave s kladným vzťahom k interiérovému dizajnu.
• práca v interiérovom štúdiu zameranom na predaj exkluzívneho nábytku a komplexné riešenie nadštandardných interiérov (www.zeno.sk)
• návrhy riešení interiérov
• komunikácia s klientom, prezentácia produktov spoločnosti
• odborné poradenstvo pri predaji interiérového nábytku a kuchynských zostáv
• komunikácia s výrobcami, dodávateľmi a kooperujúcimi spoločnosťami
• príprava cenových kalkulácií a predaj
• udržiavanie vzťahov s existujúcou klientelou

• stabilná práca v peknom prostredí
• profesionálny a zároveň ľudský prístup
• individuálne ocenenie snahy a úspechu
• účasť na výstavách a odborných školeniach v zahraničí
• osobný a profesionálny rozvoj
• pracovný čas v systéme dlhý/krátky týždeň (v nedeľu sa nepracuje)

Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom, anglickom, prípadne nemeckom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je interiérové štúdio zamerané na predaj exkluzívneho nábytku, poradenstvo v oblasti interiérového dizajnu (www.zeno.sk)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• vysokoškolské vzdelanie (zameranie dizajn, tvorba a konštrukcia nábytku, navrhovanie interiérov výhodou)
• prax v oblasti interiérového dizajnu a predaja nábytku výhodou
• skúsenosti s predajom kuchýň výhodou
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• proklientsky prístup
• estetické cítenie a priestorová predstavivosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• otvorenosť novým návrhom a nápadom
• záujem o oblasť nábytku a dizajnu
• ochota a záujem učiť sa a odborne rásť
• tímový hráč

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3585788  Megjelentetés dátuma: 1.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 - 2500,- EUR btt/mesačne