Embryológ kliniky

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
ISCARE, a.s., Kollárova, Martin
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac- základná zložka mzdy závisí od získaného vzdelania a dĺžky praxe v odbore + k základnej mzde aj bonusové hodnotenie zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odber a denudácia oocytov ,
- čistenie a príprava oocytov na oplodnenie,
- hodnotenie oplodnenia a kvality embryí počas kultivácie,
- oplodnenie metódou ICSI a IVF,
- mrazenie/rozmrazovanie embryí v rôznych štádiách,
- vitrifikácia oocytov,
- transfer embryí (čerstvé alebo mrazené),
- biopsia embryí (PGD),
- konzultácie s pacientmi,
- kompletizácia dokumentácie súvisiacej s prácou embryológa v písomnej aj digitálnej forme
- štatistické zisťovanie úspešnosti,
- riešenie importu a exportu tkanivových buniek z a do zahraničia.

- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení v malom kolektíve,
- možnosť ďalšieho vzdelávania,
- účasť na odborných konferenciách aj zahraničných,
- vianočné odmeny,
- k základnej mzde aj bonusové hodnotenie zamestnanca.

Ak máte záujem pracovať v zdravotníckom centre reprodukčnej medicíny v Martine a spĺňate požadované podmienky, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis mailom na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, medicína, veterinárne lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou,
- dobré komunikačné schopnosti, empatia, flexibilita,
zodpovednosť, organizácia práce,
- prax v obdobnom laboratóriu je výhodou.

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4088091  Megjelentetés dátuma: 26.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac