Asistent manažéra

RepaNet, o.z.

Miesto práce
Mlynské nivy 56, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap- ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000,- eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri zabezpečovaní chodu firmy a projektov:
- administratíva
- organizovanie eventov pre projekty, vytváranie kreatívnych riešení pre eventy- podujatia, akcie
- vyhľadávanie údajov pe potreby projektov
- vybavovanie emailovej komunikácie

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odpadové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- kreatívne myslenie
- flexibilnosť
- orientácia a znalosť prostredia odpadového hospodárstva ( nie je podmienkou, ale je potrebná motivácia pracovať v tomto odvetví )
- vodičský preukaz

RepaNet, – občianske združenie bolo založené v roku 2006, ako nezisková mimovládna organizácia, aktívna v oblasti odpadového hospodárstva . Od roku 2008 bola združením založená aj chránená dielňa pre montáž a kompletovanie dielcov pre automobilový priemysel.

Po skončení projektu subsumovalo združenie rôzne softskills a know-how pod oblasť poradenstva, ktoré poskytuje aj externým subjektom vo forme konzultácií alebo rôznych štúdií, či komplexných poradenských služieb, podĺa zadania objednávky a potrieb objednávateľa.

Repanet o.z. sa tiež podieľalo na projektoch v rámci odpadového hospodárstva zamerané na elektroodpad a plasty - TransWaste a Re:Design-NetWork a aktuálne PlasticFreeDanube. Viac o projektoch sa dočítate na stránke…
ID: 3868867  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac