Skladník / manipulačný pracovník - Železiarstvo Renost - Ružomberok

RENOST s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
15.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac800 € + premie do 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem a  expedícia tovaru, expedičné prace v požičovni naradia, predavač v prípade zastupovania

Stabilné zamestnanie vo výrobno-obchodnej spoločnosti s tradíciou a perspektívou
možnosť kariérneho rastu
polročné a koncoročné odmeny
bonusy za výborné pracovné a hospodárske výsledky
odmeny pri osobných výročiach
výhodné zľavy v podnikovej predajni so železiarskym tovarom a elektronáradím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odborné technicke , obchodné

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore vítaná

zodpovednosť, pracovitosť, dôslednosť

Zabehnutá výrobná slovenská firma s 35 - ročnou tradíciou v oblasti výroby kolies a rolovacích koliesok, etablovaná na slovenskom a európskom trhu. Podniková predajňa so širokým sortimentom so železiarskeho tovaru a elektronáradia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4790445  Megjelentetés dátuma: 21.3.2024  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac