Administratívny pracovník -Ružomberok

RENOST s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 + premie 100 - 400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovávanie objednávok a cenových ponúk, príprava expedičných dokladov

Stabilné zamestnanie vo výrobno-obchodnej spoločnosti s tradíciou a perspektívou ,možnosť kariérneho rastu , polročné a koncoročné odmeny, zľavy v podnikovej predajni so železiarskym tovarom a elektronáradím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodna akademia , stredoskolske vzdelanie technickeho zamerania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické vzdelanie a znalosť jazyka výhodou

Zabehnutá výrobná slovenská firma s 35 - ročnou tradíciou v oblasti výroby kolies a rolovacích koliesok, etablovaná na slovenskom a európskom trhu. Podniková predajňa so širokým sortimentom so železiarskeho tovaru a elektronáradia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3552879  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 + premie 100 - 400