Logopéd

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Terchová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie odbornej logopédie pre pacientov s narušenou komunikačnou schopnosťou pre všetky vekové skupiny. Zameriavať sa nielen na diagnostiku a terapiu ale aj na prevenciu a poradenstvo porúch reči a oblasti, ktoré s rečou úzko súvisia ako napr. myofunkčné poruchy, poruchy príjmu potravy, dyskoordinácia dýchania a fonácie, hlasové problémy a pod. Našou cieľovou skupinou sú najmä deti a dospelí s neurogénnymi poruchami reči, DMO, post traumatické stavy, ale taktiež aj pacienti s inými logopedickými ťažkosťami. Individuálny prístup ku každému pacientovi.

- zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí
- výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
- mladý a dynamický tím
- možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
- využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov

V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám životopis s telefonickým kontaktom na uvedenú e-mailovú adresu (telefonicky informácie neposkytujeme).
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logopédia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, profesionálne vystupovanie a príjemný vzhľad, lojalita k firme, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci, organizačné schopnosti, tímový duch, komunikácia s vedúcim Renona Rehabilitačného Centra, Vedúcim Office

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3137713  Megjelentetés dátuma: 29.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1500