Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Recepčná

Miesto práce
Panenská 7, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 850 Eur + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si proaktívna? Myslíš tri kroky dopredu? Baví Ťa práca s ľuďmi a multitasking je tvojím hobby? Dobre, skúsme si teda upresniť, čo by si u nás robila:
  • bola by si prvým kontaktom pre návštevy, prepájala prichádzajúce telefónne hovory a vybavovala telefónne odkazy,
  • triedila, evidovala a pripravovala poštu na odosielanie,
  • zabezpečovala kancelárske potreby a občerstvenie pre kolegov,
  • starala sa o pokladňu,
  • evidovala dochádzku kolegov,
  • bola by si administratívnym guru - nie všetci máme až taký dobrý vzťah ku kopírke, scaneru, skartovačke,
  • viedla evidenciu v internom informačnom systéme,
  • a bola by si pravou rukou riaditeľke pobočky.

  • Prácu u najväčšieho poisťovacieho makléra v Českej republike, ktorý je na trhu od roku 1993 a ponúka komplexné služby v oblasti poistenia a risk managementu pre priemyselné, obchodné spoločnosti, podnikateľov a ich zamestnancov.
  • Prácu v spoločnosti s viac ako 400 zamestnancami v Českej republike, Slovensku, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku a Rumunsku, a ktorá je tiež členom významnej medzinárodnej siete poisťovacích maklérov Worldwide Broker Network (WBN) so sídlom v Londýne a partnerov v 130 krajinách světa.
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie.
  • Práca s ľuďmi, ktorých to baví.
  • Možnosť vzdelávať sa, ak o to prejavíš záujem.
  • A, samozrejme, aj niečo navyše (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, odmeny za odporúčanie nových kolegov, sick days... ).
Viac Ti povieme osobne :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • komunikatívnosť
  • organizačné schopnosti
  • samostatnosť
  • úsmev na tvári :)

RENOMIA je jeden z najväčších poisťovacích maklérov na Slovensku pôsobiaci v 13 krajinách. Dynamicky sa rozvíjame najmä v regióne strednej a východnej Európy, služby pre našich klientov zaisťujeme po celom svete. Nájdete u nás unikátnu kultúru, ktorá vzniká prepojením hodnôt a atmosféry rodinnej firmy s medzinárodným know-how minoritného amerického partnera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Horáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3511683  Megjelentetés dátuma: 9.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 850 Eur + variabilné zložky mzdy