Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Riaditeľ/ka pobočky Zvolen

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
min. 2200 Eur + variabilná zložka mzdy (finálna suma závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie a úspešná realizácia rastovej stratégie pobočky vedúca k splneniu cieľov.
• Rozvoj pobočky v súlade s víziou a stratégiou RENOMIA.
• Zostavovanie a realizácia plánu pobočky, ktorý zahŕňa organizačné, personálne a obchodné zámery pobočky na kalendárny rok a tiež na strednodobé obdobie (3-5 rokov).
• Vedenie, rozvoj a motivácia kolegov na pobočke.
• Podpora a rozvoj firemnej kultúry a hodnôt spoločnosti.
• Akvizícia nových klientov, rozvoj dlhodobých vzťahov s existujúcimi klientmi.
• Prezentácia spoločnosti v regióne, rozvoj vzťahov, networking.

Na čo sa u nás môžete tešiť?
• Skvelí kolegovia, ktorí ťahajú za jeden povraz a budú Vám oporou nie len v začiatkoch :-).
• Perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer v nadnárodnej spoločnosti s významným postavením na trhu korporátneho poistenia a risk manažmentu s profesionálmi, ktorých to baví.
• Vynikajúce zázemie, profesionalitu, moderný prístup vrátane špičkových technológii.
• Priateľskú firemnú kultúru s hodnotami, čo nie sú len na papieri, ale skutočne nimi žijeme.
• Dynamické prostredie, v ktorom sme hrdí na výsledky a stále hľadáme, ako robiť veci ešte lepšie, aby sme boli pripravení na budúcnosť.
• Veľmi zaujímavé finančné odmeny, ktoré sú transparentne naviazané na výsledky.
• Podporu pre osobný rozvoj vrátane najmodernejších foriem vzdelávania.
• Možnosť zúčastniť sa mnohých zamestnaneckých akcií a výletov, kam jazdíme aj s rodinami.
• Možnosť prispieť svojou prácou pre neziskovú organizáciu v rámci dobrovoľníckeho dňa.
• Štedrá ponuku ďalších benefitov - týždeň dovolenky navyše, odmeny za odpracované roky, 3 x do roka možnosť čerpať sick days, možnosť využívať home office, príspevok na dôchodkové poistenie a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čo budete k tejto práci nutne potrebovať?
• Veľmi dobrú orientáciu v oblasti poisťovníctva.
• Skúsenosti s predajom a prezentáciou služieb.
• Zmysel pre obchod a cit pre potreby klientov.
• Schopnosť nadväzovať a budovať dlhodobé vzťahy s klientmi.
• Skúsenosti s vedením tímu, schopnosť ľudí nadchnúť, stmeliť a rozvíjať.

RENOMIA je jeden z najväčších poisťovacích maklérov na Slovensku pôsobiaci v 13 krajinách. Dynamicky sa rozvíjame najmä v regióne strednej a východnej Európy, služby pre našich klientov zaisťujeme po celom svete. Nájdete u nás unikátnu kultúru, ktorá vzniká prepojením hodnôt a atmosféry rodinnej firmy s medzinárodným know-how minoritného amerického partnera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Horáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3502895  Megjelentetés dátuma: 10.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 2200 Eur + variabilná zložka mzdy (finálna suma závisí od skúseností uchádzača)