Vodič autobusu - Bardejov

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 Eur + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča z Bardejova a blízkeho okolia.
Náplňou práce je vedenie 15-miestného mikrobusu, základná starostlivosť o vozidlo - udržiavanie čistoty, základná údržba vozidla. Potreba vodičského oprávnenia skupiny D.

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Agentúra práce
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovania práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, D

Príjemne vystupovanie, serióznosť, zodpovednosť, dochvíľnosť a udržiavanie poriadku a kontroly stavu vozidla.

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3573218  Megjelentetés dátuma: 1.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 Eur + diéty