Práca v mäsopriemysle - Nemecko ( Pomocný pracovník/čka )

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,49

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Nemecku na TPP v mäsopriemysle - balenie, pickovanie, manipulačné práce, nakladanie, vykladanie kamiónov s paletovým vozíkom. Ubytovanie a doprava zabezpečené a hradené firmou. Možnosť stravovania vo fabrike. Nemecký alebo anglický jazyk výhodou taktiež aj vlastné auto je výhodou.
Bližšie informácie na tel. číslach 0948 464 487, 0949 231 273, 0948 443 426 alebo 054/472 53 60. Životopisy nám zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

- výplata mzdy k 15-tému dňu po skončení mesiaca
- záloha po odpracovaní 1 týždňa
- zabezpečená doprava
- hradené a zabezpečené ubytovanie

Bližšie informácie na tel. číslach 0948 464 487, 0949 231 273, 0948 443 426, alebo 054/472 53 60.
Životopisy nám zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, ktorá je zameraná na mäsopriemysel, čiže spracúvava mäso a mäsové výrobky, ktoré sa tam balia, pickujú, a následne expedujú na trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- cieľavedomosť
- samostanosť pri riešení úloh
- zodpovednosť
- nemecký jazyk výhodou
- vodičský preukaz výhodou
- potravinársky preukaz podmienkou

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3332791  Megjelentetés dátuma: 18.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 9,49