Klampiar, zámočník - Nemecko

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
30.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná práca v Nemecku na TPP, vhodnejšia pre mužov. Jedna sa o spoločné zoskrutkovanie (zmontovanie) rúr podľa technickej dokumentácie - plánov.
Ubytovanie a doprava zabezpečené a hradené firmou. Ponúkaný plat od 10,- Eur/hod. netto

Možnosť realizovať sa v prostredí známej nadnárodnej spoločnosti.

životopis v slovenskom jazyku zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí na trhu a zameriava sa strojárenský a automobilový priemysel. Ľudia pracujú na pozíciach ako je zvárač, lakovač, klampiar...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

priemysel, strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť a zodpovednosť
- prax a skúsenosti v s prácou klampiara min. 2 roky
- čítanie technickej dokumentácie (plánov)
- nemecký jazyk výhodou
vlastný automobil výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3324837  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou