Administratívna pracovníčka/ník, asistentka/asistent

REMOZA s.r.o.

Miesto práce
Ličartovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia a vedenie zákaziek (evidencia od objednávky, objednávky materiálov, certifikáty materiálov a tovarov, vážnych lístkov, prepravy, sklad a pod. všetko s ohľadom na certifikácie firmy ISO...), fakturácie a evidencia faktúr s príslušnými prílohami, tvorba dodacích listov, evidencia dochádzky, zamestnanecká agenda, mailová komunikácia, pošta, príprava dokladov na zaúčtovanie.

Práca v atmosfére rodinnej firmy a priama komunikácia s majiteľmi. Ostatné dohodou podľa spokojnosti.

Prosím zaslať CV a sprievodný list. Kontakt uprednostňujeme mailom. Práca je niekedy časovo náročnejšia preto prosíme aby nás kontaktovali len tie uchádzačky/či, ktorí majú skutočne požadované znalosti/prax a chuť pracovať aj v prípade stresových situácii. Tak isto vyžadujeme aby kompletná agenda bola usporiadaná prehľadne, systémovo a dostatočne prehľadne pre každého kto k nej bude mať prístup. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - základy
Fakturácia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme flexibilitu, samostatnosť a pozitívny prístup pri riešení niektorých úloh, časovú flexibilitu a ochotu sa učiť nové postupy a riešenia. Oceníme aktívny prístup a návrhy možných zmien k lepšiemu, každodennú komunikáciu a dobrú náladu.

Naša spoločnosť funguje od roku 1992 a zaoberá sa hlavne výrobou a montážou oceľových konštrukcií pre priemysel. Naša produkcia smeruje hlavne na nemecky a anglicky hovoriaci trh. Sídlo firmy je v Ličartovciach. Sme dynamicky rozvíjajúca sa rodinná firma, ktorá už presahuje svoje terajšie kapacity.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ličartovce 227
08203 Ličartovce
ID: 3519867  Megjelentetés dátuma: 25.2.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac