Vedúci skladu

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť od skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Spoločnosť ReMax Courier Service hľadá skúseného a zodpovedného Vedúceho skladu s prirodzeným rešpektom a chuťou pracovať. Správna organizácia práce, logické myslenie a tiež zmysel pre humor by vhodnému kandidátovi nemal určite chýbať :)

Pozícia Vedúci skladu pozostáva z dvoch hlavných zložiek.

1. Vedenie tímu:
- koordinácia činností zamestnancov, rozdelenie práce
- príprava podkladov pre mzdové oddelenie
- plánovanie zmien, objednávanie brigádnikov
- riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
- v spolupráci s personálnym oddelením výber a nábor zamestnancov pre sklad

2. Zodpovednosť za optimálne fungovanie skladu:
- koordinácia a zabezpečenie správneho chodu v sklade
- príprava plánov za účelom zlepšenia procesov a nastavení
- vedenie skladového hospodárstva
- starostlivosť o VZV
- manipulačné práce v sklade so zásielkami

Ďalšie zodpovednosti, ktoré úzko súvisia s pracovnou náplňou Vedúceho skladu:
- komunikácia s dodávateľmi, zabezpečovanie údržby objektu, objednávky externých služieb, nákup spotrebných materiálov, kontrola dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov,....

V prípade, že kandidát bude mať aj Bezpečnostné oprávnenie na vykonávanie BOZP , mzda bude sa bude líšiť.

Práca je od pondelka do piatka. Sviatky a víkendy sú voľné.

Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- príjemné prostredie
- fitness program
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- jazykový kurz

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracúvanie osobných údajov, upravené v zákone č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a v Nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – GDPR (ďalej len „nariadenie“).

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na spoluprácu:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platný preukaz na VZV
- VP typu B
- organizačné schopnosti, schopnosť viesť a motivovať tím
- časová flexibilita
- ochota pracovať s vysokým nasadením
- vzťah k manuálnej práci a k technickým záležitostiam

Sme kuriérska spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Zákazníkom ponúkame široké portfólio služieb s riešeniami pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu so špecializáciou na doručovanie zásielok a expresných dokumentov.

V roku 2020 sme prepravili takmer 3 milióny balíkov a otvorili sme 4 nové skladové strediská, ktorých aktuálne máme už 14. Stále sa rozrastáme, preto neprestajne hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na skvalitňovaní našich služieb. Uplatnenie u nás nájdu nielen skúsení kandidáti, ale taktiež nadšenci, ktorí chcú získať novú skúsenosť a nahliadnuť za oponu logistiky.

• Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.
• Našim poslaním je spoľahlivo doručovať zásielky zverené do našej starostlivosti.
• Pri poskytovaní služieb sa vždy snažíme o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť.

Stavte na rýchlosť a spoľahnite sa na nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3848320  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac