Študent na Zákaznícku starostlivosť

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ReMax Courier Service -kuriérska spoločnosť, hľadá spoľahlivého a šikovného študenta s dobrými komunikačnými schopnosťami a s chuťou pracovať na oddelenie Zákazníckej starostlivosti.

Pracovnou náplňou je zabezpečenie optimálneho logistického riešenia pre kusové zásielky, komunikácia s klientom a kuriérmi, práca s databázou, spracovanie podkladov.

Študent prejde zaškoľovacím procesom.
Pracovnú dobu prispôsobíme rozvrhu v škole.

- spracovanie interných objednávok na prepravu
- riešenie problémov počas priebehu prepravy
- aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami
- reakcia na operatívne požiadavky zákazníka

Prvých 200 hodín 4 eura/hod., po ich odrobení sa zvyšuje hodinová mzda na 5 eur.

Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- príjemné prostredie
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- jazykový kurz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Aktívny prístup k práci, flexibilita a spoľahlivosť, dobré komunikačné a orientačné schopnosti.

Sme kuriérska spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Zákazníkom ponúkame široké portfólio služieb s riešeniami pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu so špecializáciou na doručovanie zásielok a expresných dokumentov.

V roku 2020 sme prepravili takmer 3 milióny balíkov a otvorili sme 4 nové skladové strediská, ktorých aktuálne máme už 14. Stále sa rozrastáme, preto neprestajne hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na skvalitňovaní našich služieb. Uplatnenie u nás nájdu nielen skúsení kandidáti, ale taktiež nadšenci, ktorí chcú získať novú skúsenosť a nahliadnuť za oponu logistiky.

• Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.
• Našim poslaním je spoľahlivo doručovať zásielky zverené do našej starostlivosti.
• Pri poskytovaní služieb sa vždy snažíme o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť.

Stavte na rýchlosť a spoľahnite sa na nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 359180  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.