Kuriér/ Bratislava - rozvoz a zvoz zásielok

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Odmena závislá od počtu rozvezených zásielok, bližšie info na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš vlastnú dodávku (bielu, 5-4 paletovú) alebo Pick Up+ živnosť a chceš pracovať pre kuriérsku spoločnosť, potom neváhaj a pridaj sa k našim kuriérom.

- ranná nakládka malých balíčkov v sklade
- rozvoz a zvoz klientom
- práca so scanerom, terminálom
- komunikácia s klientami telefonicky, mailom

Práca je na ŽIVNOSŤ s vlastnou dodávkou alebo Pick Up-om.
Od pondelka do piatku.
Dlhodobo.
Prosíme iba uchádzačov, ktorí vlastnia dodávky, Pick UP.

Voľné regióny Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Bratislava Centrum.
Posielajte zivotopis alebo volajte na 0914322303.

Tešíme sa na Teba.

- dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
- férové jednanie
- gastronomické akcie priamo vo firme

Prosíme iba seriózni uchádzači, ktorí preferujú prácu na živnosť.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 § 10 ods. 2 budeme za účelom výberového konania Vaše osobné údaje uchovávať po dobu 6 mesiacov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- živnosť
- vlastná biela dodávka
- aktívny vodič
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme kuriérska spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Zákazníkom ponúkame široké portfólio služieb s riešeniami pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu so špecializáciou na doručovanie zásielok a expresných dokumentov.

V roku 2020 sme prepravili takmer 3 milióny balíkov a otvorili sme 4 nové skladové strediská, ktorých aktuálne máme už 14. Stále sa rozrastáme, preto neprestajne hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na skvalitňovaní našich služieb. Uplatnenie u nás nájdu nielen skúsení kandidáti, ale taktiež nadšenci, ktorí chcú získať novú skúsenosť a nahliadnuť za oponu logistiky.

• Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.
• Našim poslaním je spoľahlivo doručovať zásielky zverené do našej starostlivosti.
• Pri poskytovaní služieb sa vždy snažíme o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť.

Stavte na rýchlosť a spoľahnite sa na nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3452497  Megjelentetés dátuma: 23.6.2020