Údržbár/elektrikár/mechanik

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vráble, Štúrova 1249, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný príjem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika porúch, ich opravy a odstraňovanie,
- hospodárne udržovanie majetku spoločnosti po technickej stránke,
- elektrotechnické a elektroinštalačné práce,
- opravy el. inštalácie strojov a elektronických systémov,
- plnenie úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Firma sa zaoberá recykláciou plastov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike (§ 22 vyhl. 508/2009 Z.z.), zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, preukaz na VZV, ochota pracovať nadčas, zváranie elektródou a CO, zámočnícke a údržbárske práce vo výrobe

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2762932  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nadštandardný príjem