Čašník/čašníčka Brigádnik/brigádnička

RELI s. r. o.

Miesto práce
Nobelovo námestie 1, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník : obsluha -príjem objednávok zákazníkov,
prijímanie platieb zákazníkov (inkasovanie hotovosti) - práca s pokladňou
komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie, ústretovosť, a taktiež aj odolnosť voči stresu.
nastieranie stolov(príbory, taniere, poháre, prestierania)
zabezpečovať rezervácie
privítať a usádzať hostí
poskytovať rady pri výbere jedál a nápojov
prijímať a riešiť sťažností hostí
odnášať riady (poháre, riad, príbory)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačná znalosť - pri tejto práci dochádza takmer k neustálej komunikácií so zákazníkom. Je potrebné pozorne vypočuť jeho požiadavky (objednávku) a dať mu dostatočnú spätnú väzbu.

flexibilita – je potrebné sa snažiť vyhovieť požiadavkám zákazníkov, ktoré bývajú na barmana, čašníka a kuchára naozaj rôzne.
Pokiaľ je to možné a správne, je potrebné snažiť sa ich splniť.

kreativita – pri tejto práci je niekedy dôležité vedieť aj popustiť uzdu fantázie a prísť aj s niečím novým. Kreativita pri tejto práci by sa nemala veľmi obmedzovať.

šikovnosť – túto vlastnosť ocení každý zákazník aj zamestnávateľ.

Sme zabehnutá reštaurácia Derby pub na začiatku Petržalky v blízkosti výstaviska Incheba.
Každý pracovný deň ponúkame tri druhy jedál ako menu dňa .
Medzi naše hlavné priority patrí dobré jedlo, dobré pivo a príjemné prostredie .
Okrem pravidelných obedových menu a jedál pripravených z jedálneho lístka, takťiež pripravujeme rôzne eventy a akcie.
Ďalšie výhody, ktoré má naša reštaurácia je prístupné parkovisko, veľká letná terasa, počas horúcich dní zapnutá klimatizácia a non-stop bezplatné pripojenie cez WiFi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3266667  Megjelentetés dátuma: 26.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac