Hlavný kuchár, Kuchár

Relas s.r.o / Hotel Belassi

Miesto práce
Sládkovičova 46, 97201 Bojnice, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava jedál v zodpovedajúcej kvalite a kvantite pre hotelových hostí, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie
- organizovanie a riadenie prác na prevádzke
- manažovanie kuchyne, personálu
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail a dôslednosť, ochota učiť sa nové veci
- tvorba menu, inovácie, dizajn jedál
- dodržiavanie HACCP
- inventúry
- dodržiavanie rozpočtu nákladov

Motivačné finančné ohodnotenie za dosiahnuté výsledky.

Náš tím rád privíta šikovných ľudí na pozíciách hlavný kuchár a kuchár, ktorí by navrhovali a pripravovali chutné a štýlové jedlá pre hotelovú reštauráciu. Dôležité je mať pozitívny prístup k práci, k firme, k ľuďom a ku gastronómii.
Stále rastieme, pridaj sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tvorivosť (kreativita)
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- organizačné schopnosti

Belassi Hotel & Restaurant s dlhoročnou tradíciou a s kolektívom mladých ľudí sa nachádza v historickom centre Bojníc. Starostlivý a osobný prístup tímu Belassi vytvára pohodlie domova rovnako pre rodiny, páry i obchodných cestujúcich. Sme tu pri výnimočných okamihoch života našich hostí a pomáhame im vytvárať skvelé zážitky pri spoznávaní krás Slovenska. Našou ambíciou je byť výnimočným miestom pre všetkých svojich hostí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3282938  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou