Administratívny pracovník

REKONBAU s. r. o.

Miesto práce
Horná Huta, Banská Štiavnica
Termín nástupu
09.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Admistratíva ,materiálové zabezpečenie a vedenie skladu, evidencia dochádzky, prepočet nákladov zákaziek, evidencia pošty a faktúr

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Sme stavebná spoločnosť zameraná na rekonštrukcie pamiatkových objektov a stavieb na kľúč. Už viac ako 15 rokov pôsobíme v Banskej Štiavnici a za tú dobu sme si vytvorili desiatky spokojných zákazníkov, pre ktorých sme zrealizovali kompletnú novostavbu alebo zrekonštruovali národnú kultúrnu pamiatku.

Naše služby však môžete využiť aj pri riešení čiastkových stavebných prác, sme odborníci na vodoinštalácie, elektroinštalácie, tesárske aj pokrývačské práce.
ID: 3552453  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5