Svářeč - plynovodů

Rekomont, a. s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás na této pozici čeká?

Svařování ocelového nebo plastového potrubí.

Pokud jste zkušený svářeč budete vést projekty a stanete se vedoucím svářecí party.
Dostanete montážní vůz s vybavenou dílnou.
Bude Vám přidělený mladší kolega na zaučení.

Aby nám to fungovalo, potřebujeme:

Základní kurz svařování potrubí nebo státní zkoušky
Kladný vztah k plynárenství a odpovědnost za realizovanou práci.

Výhodou jsou:

Státní zkoušky- metod 311, 111,141, CUP a svářeče se zkušenostmi s balonovací soupravou Fastra.

Řidičský průkaz sk B

Bude se Vám u nás líbit, protože:

budete mít možnost se podílet na zajímavých projektech,
Vás podpoříme v profesním růstu a rozvoji odborných znalostí, uhradíme nové svářečské certifikáty a další profesní kurzy,
každý týden bude pestrý – různorodá práce, nové projekty, odpovědnost,
počítáme s Vámi dlouhodobě, dáme Vám smlouvu na dobu neurčitou,
budeme se starat o Vaši spokojenost,
dostanete služební telefon,
máme připravenou pro Vás Lítačku na celý rok,
kolegové se na Vás těší, jsme dobrá parta,
nezapomínáme na Váš pravidelný pohyb s roční Multisportkartou, každý u nás, tak i vy má svůj narozeninový den (den volna a 500 Kč), pro přespolní zajistíme ubytování, kdo nastoupí do 1.3.2021 obdrží 5000,- Kč odměnu - těšíme se na Vás.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4034980  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 28 000 Kč/měsíc