Prípravár stavieb

Reinter s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba rozpočtov a výkazov výmer - výhodou schopnosť oceniť aspoň jednu z profesií ELI/ZTI
- kontrola fakturácie subdodávateľov
- spracovanie rozpočtov naviac a menej prác
- príprava podkladov do verejných súťaží
- komunikácia s dodávateľmi
- zabezpečenie certifikátov a iných dokumentov k preberaciemu konaniu
- iná administratívna činnosť

- zázemie a možnosť kariérneho postupu v prosperujúcej a progresívnej rodinnej firme
- príjemné pracovné priestory v zrekonštruovanej budove v centre Košíc
- priateľský firemný kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

- výborné komunikačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Firma Reinter je na trhu 25 rokov a zaoberá sa stavebnou činnosťou v celom rozsahu – od vypracovania prvotnej koncepcie stavby cez cenové kalkulácie, samotnú montáž vrátane výberu, objednania, dodávok materiálu po konečné odovzdanie stavby užívateľovi. Zameriavame sa hlavne na stavby občianskych budov, supermarketov, úprav priemyselných hál, ďalej stavbu rodinných domov na kľúč a komplexnú revitalizáciu budov. Ako stabilný a dôveryhodný partner, pôsobíme na väčšine stavieb v roli generálneho dodávateľa. V regióne východného Slovenska zamestnávame v priemere 150 ľudí, pričom približne polovicu produkcie realizujeme v okolí Košíc, prostredníctvom našej pobočky na Svätoplukovej ulici. Okrem stavebnej činnosti zastrešujeme aj šachový klub Šachy Reinter, prevádzkujeme vlastnú predajňu farieb a lakov Color Market, práškovú lakovňu ako aj šachovú kaviareň Check#Mate!.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4027303  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac