Nákupca nehnuteľností v Prahe a Bratislave pre úspešný realitný startup REINS

REINS GROUP s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
3 000 - 7 000 EUR/mesiacOdmena za prácu závisí od výkonu. Horná hranica zárobku neexistuje. Odmeny sú nadštandardné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovať v REINS znamená byť lídrom v investovaní do rezidenčných nehnuteľností na sekundárnom trhu.

Ako prvý “iBuyer” na Slovensku sme vytvorili revolučný spôsob, vďaka ktorému majitelia nehnuteľností predávajú byty a domy pohodlne a s istotou (prečítajte si viac o našom produkte na www.reins.sk, reins.cz). Momentálne posobíme v Bratislave, Prahe, Brne.

Aktualne hľadáme dobrodruha ktorý by mal záujem sa skúsiť presadiť na Pražskom trhu nehnuteľností.

Našim dlhodobým cieľom je odstrániť všetky prekážky z procesu obchodovania s nehnuteľnosťami a spraviť tak z predaja alebo kúpy nehnuteľnosti službu na požiadanie (on-demand service).

Srdcom sme stále "piráti" z úspešného startupu, ale vďaka stabilnému rastu sa meníme na "námorníkov", ktorí majú okrem vlastného talentu k dispozícii silné technologické, marketingové a operatívne zázemie.

Ak chcete byť súčasťou nášho príbehu a pomôcť nám zmeniť svet realít k lepšiemu, čítajte ďalej.

Do nášho tímu hľadáme talentovaného obchodníka/nákupcu.

VAŠE HLAVNÉ ÚLOHY BUDÚ

• Rozpoznávanie a správna analýza vhodných obchodných príležitostí na kúpu nehnuteľností v Bratislavskom kraji.

• Priame oslovenie majiteľov, ktorí nehnuteľnosť predávajú. Vykonanie obhliadok predmetnej nehnuteľnosti a vypracovanie cenovej ponuky.

• Budovanie vzťahov s partnerskými realitnými kanceláriami.

• Spolupráca so stavebným oddelením REINS pri nastavení stratégie a dizajnovému návrhu rekonštrukcie nehnuteľností.

• Podpora právneho oddelenia REINS pre úspešné dotiahnutie obchodných prípadov.

• Predaj zrekonštruovaných nehnuteľností vo vlastníctve REINS novým majiteľom.

• Rozvoj a operatíva aktivít spoločnosti REINS (pomoc pri spracovávaní dát, analýza trhu, konzultovanie marketingových aktivít).

• Práca s Automated Valuation Method (AVM) softvérom REINS na sledovanie ponuky nehnuteľností na realitnom trhu a správne vyhodnotenie cien.

Realitný obchodník je najdôležitejšia súčasť veľmi dobre fungujúceho systému REINS. Budeme sa na vás spoliehať, zveríme vám do rúk veľkú zodpovednosť a poskytneme vám maximálnu podporu, aby ste svoju prácu mohli vykonávať čo najlepšie.

NÁPLŇ PRÁCE

Prvý týždeň v REINS
• Absolvujete školenie REINS , ktorého súčasťou je osvojenie si vedomostí a zručností v oblasti obchodu, analýz trhu, práva, psychológie, stavebných prác, interných procesov a softvérových aplikácií
• Budete začlenený/á do obchodného tímu pod vedením Head of Sales
• Spravíte si úvodnú analýzu trhu (ceny, dispozície bytov, analýza konkurencie)
• Vykonáte prvé telefonáty a obhliadky
• Osvojíte si pracovné návyky, ktoré sú vyžadované na vašej pozícii. Telefonické oslovovanie a komunikácia s majiteľmi nehnuteľností bude vašou prioritou.

Prvý mesiac v REINS
• Začnete sa orientovať na trhu bratislavských nehnuteľností (byty a domy)
• Neujde vám žiadna nová obchodná príležitosť
• Začnete vyjednávať prvé akvizície bytov alebo domov telefonicky alebo na obhliadkach
• Dosiahnete svoje prvé výhry v podobe pozitívnych spätných väzieb a posuny vo vyjednávaniach
• Dotiahnete svoj prvý nákup do úspešného konca :)
• Budete v priamom kontakte s ďalšími manažérmi našej spoločnosti, čo znamená časté využívanie komunikačných nástrojov (email, telefón, interné komunikačné nástroje)
• Budete komunikovať s účtovným, právnym a hypotekárnym tímom

Prvý rok v REINS
• Budete vykonávať obhliadky nehnuteľností vhodných na kúpu, preverovať ich stav a vytvárať cenové ponuky. Tento proces si s našou pomocou zautomatizujete a zefektívnite na maximum.
• Každú obchodnú príležitosť budete mať telefonicky zmapovanú a preverenú
• Budete tímovo spolupracovať na dosahovaní osobných a firemných cieľov
• Budete manažovať predaj nami vlastnených nehnuteľností v organizovanej a profesionálnej forme s dôrazom na absolútnu spokojnosť klienta
• Budete sa spolupodielať na budovaní softvérových aplikácií REINS zameraných na analýzu a štatistiky realitného trhu
• Budete spoločne vytvárať inovatívnu, profesionálnu a priateľskú obchodnícku kultúru spolu s kolegami
• Budete sa aktívne zaujímať o osobný rozvoj, aby ste sa každým mesiacom stali lepším obchodníkom, manažérom a lídrom. V tomto smere vám radi pomôžeme.
• Vytvoríte si vlastnú sieť klientov a partnerov.

ZÁKLADNÉ BENEFITY
- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Vzdelávacie kurzy, konferencie
- Absolvovanie školenia REINS
- Mentoring od najlepších realitných obchodníkov na Slovensku
- Zvýhodnené pobyty na Donovaloch
- Vstup do posilňovne
- Tímové aktivity (team building)

Práca obchodníka v REINS je určená pre ľudí, ktorí sú odhodlaní presadiť sa na realitnom trhu.

Pozícia je vhodná pre skúsených a profesionálnych obchodníkov z ktorejkoľvek oblasti, ale aj pre talentovaných ľudí s obchodníckym duchom bez väčších skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Exel - Základy

Vodičský preukaz

B

- práca s ľuďmi
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- analytické myslenie
- zmysel pre detail
- aktívne hľadanie riešení
- samostatné konanie
- ochota pracovať doma, v kancelárii ale aj v teréne
- dobré organizačné schopnosti a dobrý time-management
- schopnosť niesť zodpovednosť za dosahované výsledky

Táto práca je určená pre Vás ak :
- Máte radi výzvy
- Radi na sebe pracujete
- Máte obchodníckeho ducha
- Nebojíte sa zdvihnúť telefón
- Vás baví vyjednávanie

Ďalšie predpoklady :
- Microsoft Excel / Google Sheets– začiatočník
- Microsoft Word / Google Docs –začiatočník
- Ovládanie komunikačných nástrojov (email, chat)
- osobný automobil

Za 7 rokov REINS kúpil, zrekonštruoval a predal viac ako 400 nehnuteľností pre ich nových majiteľov. Pracujeme v Bratislave, Brne a Prahe.

Naším poslaním sa stala premena starších bytov a domov na nové bývanie, v ktorom sa budú naši klienti cítiť príjemne.

Pri vytváraní nového bývania si dávame záležať hlavne na účelnosť dispozície, jednoduchosť a dizajnovú nadčasovosť, aby ste sa aj o 20 rokov v nehnuteľnosti cítili príjemne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3901595  Megjelentetés dátuma: 1.12.2023  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac