Closing Lead: Manažér v inovatívnej realitnej spoločnosti - Právo, Obchod, Reality

REINS GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1500 - 2000 eur (v závislosti od seniority a obchodníckych zručností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma vás myšlienka zmeniť miliónový trh s nehnuteľnosťami pomocou technológií a inovatívneho prístupu k obchodovaniu?

Spoločnosť REINS je slovenským lídrom v investovaní do nehnuteľností na sekundárnom trhu. Ako prvý "iBuyer" na Slovensku sme vytvorili revolučný spôsob, vďaka ktorému majitelia nehnuteľností predávajú byty alebo domy rýchlo, pohodlne a s istotou.

Práve v týchto mesiacoch, kedy sa naša spoločnosť rozrastá do ďalších miest Slovenska, prichádza obrovská príležitosť, stať sa súčasťou tímu REINS.

Do tímu hľadáme kolegyňu alebo kolegu, ktorý:
- Prinesie pozitívnu energiu a má vynikajúce komunikačné schopnosti
- Vie profesionálne a zároveň priateľsky spolupracovať pri plnení úloh s ostatnými členmi tímu
- Má vášeň pre poskytovanie vynikajúcich služieb klientom a pre vytváranie dobrých vzťahov s internými a externými spolupracovníkmi alebo dodávateľmi
- Má vysoké EQ a vie dobre spolupracovať s rôznymi typmi ľudí, vie dobre vyhodnotiť druhú stranu a budovať vzájomnú dôveru
- Má dobré manažérske schopnosti, je organizovaný a vysoko zodpovedný
- Je efektívny a vecný pri plnení viacerých úloh naraz
- Uspešne zvláda stresové situácie, zmeny v programe a vie dobre predvídať situácie
- Je v riešení problémov proaktívny a vie s ľahkosťou prekonávať prekážky, ktoré
prinášajú každodenné situácie
- Má dobrú pracovnú morálku

Primárnymi úlohami Closing Lead manažéra v spoločnosti REINS sú:
- Efektívne sprevádzať klientov celým procesom kúpy alebo predaja nehnuteľnosti s dôrazom na ich maximálnu spokojnosť
- Tvorba a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
- Právna podpora pri vyjednávaní zmlúv v súvislosti s obchodmi
- Poskytovanie právnych služieb pre obchodný, stavebný a technologický tím spoločnosti REINS
- Sledovanie vývoja legislatívy v oblasti obchodného práva a nehnuteľností
- Doťahovanie realitných obchodov do úspešného konca
- Každodenný kontakt s ďalšími spolupracovníkmi našej spoločnosti, čo znamená časté využívanie komunikačných nástrojov (email, telefón, interné komunikačné nástroje)

- Stabilná práca s dlhotrvajúcou perspektívou v rastúcom segmente realít
- Možnosť spolupráce na významných projektoch a startupoch
- Pružný pracovný čas
- Príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- Doprava s Taxify/Hopin
- Vzdelávacie kurzy, konferencie a meetupy
- absolvovanie REINS University
- Laptop
- Zvýhodnené pobyty na Donovaloch
- Tímové aktivity (team building)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Znalosť práva a právnych predpisov týkajúcich sa obchodného práva a realít
- Schopnosť analyzovať problémy so zameraním na detail, schopnosť porozumieť problému v širšom kontexte a navrhovať riešenia
- Profesionálny, zodpovedný a samostatný prístup k práci
- Presnosť a rozhodnosť
- Flexibilita, ochota učiť sa nové veci
- Vysoké pracovné nasadenie
- Tímový duch, komunikatívnosť a silné interpersonálne zručnosti

Za 7 rokov REINS kúpil, zrekonštruoval a predal viac ako 400 nehnuteľností pre ich nových majiteľov. Pracujeme v Bratislave, Brne a Prahe.

Naším poslaním sa stala premena starších bytov a domov na nové bývanie, v ktorom sa budú naši klienti cítiť príjemne.

Pri vytváraní nového bývania si dávame záležať hlavne na účelnosť dispozície, jednoduchosť a dizajnovú nadčasovosť, aby ste sa aj o 20 rokov v nehnuteľnosti cítili príjemne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3621494  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2000 eur (v závislosti od seniority a obchodníckych zručností)