Junior predajca nehnuteľností vo vlastníctve REINS / Realitný poradca

REINS GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
600 brutto ako príspevok na činnosť + 800 až 1500 provizie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

REINS je na Slovensku lídrom v investovaní do sekundárnych nehnuteľností a úlohou predajcu je efektívny predaj nami vlastnených bytov a domov koncovým zákazníkom s dôrazom na excelentný servis a starosltivosť o klienta. Predajca nehnuteľností je mimoriadne dôležitý článok zabehnutého systému a pracuje v tíme skúsených realitných špecialistov. K dispozícii má unikátne startup technológie, ktoré mu pomáhajú pri správnom rozhodovaní ohľadom cenotvorby a nastavení marketingu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Budete prvým kontaktným bodom s klientami našej spoločnosti a budete osobne manažovať veľký počet rýchlo sa meniacich nehnuteľností vo veľmi organizovanej a profesionálnej forme s dôrazom na príjemný prejav a spokojnosť klienta.

Budete v priamom kontakte so senior manažérmi REINS, čo znamená časté využívanie komunikačných nástrojov (email, telefón, interné komunikačné nástroje).
Budete sa starať o archiváciu dokumentov a zaznamenávanie dát, ktoré následne využíva celá spoločnosť na svoje interné a marketingové ciele.
Budete sa zameriavať na nové obchodné príležitosti, ktoré vyplývajú z rôznych aktivít spoločnosti REINS.
Budete komunikovať s s účtovným, právným a hypotekárnym tímom na dotiahnutí obchodných prípadov do úspešného konca.

Požiadavky:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou, Vysokoškolské vzdelanie, Študent vysokej školy
Skúsenosti s obchodovaním na akejkoľvek úrovni.
Vodičské oprávnenie typu B

Nadštandardné finančné ohodnotenie
Firemné auto Mercedes A
Doprava s Taxify/Hopin
Vzdelávacie kurzy
Laptop
Permanentka do fitness centra
Zvýhodnené pobyty na Donovaloch
Tímové aktivity (team building)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte silné IQ a EQ
Máte proaktívny prístup, radi riešite problémy a máte dobrú pracovnú morálku.
Nezáleží na okolnostiach, obchody vždy dotiahnete do úspešného konca.
Rýchlo sa učíte, radi na sebe pracujete a idete príkladom ostatným.
Radi si vytvárate vzťah s klientami a máte obchodníckeho ducha.
Nerobí vám problém pracovať na rôznych úlohách naraz
Radi pracujete s ľuďmi a máte výborné komunikačné zručnosti.
Máte organizačné schopnosti a dobre narábate s časom, ktorý na úlohy máte.
Ste časovo flexibilný (klienti často kupujú nehnuteľnosti mimo štandardnej pracovnej doby).

Za 7 rokov REINS kúpil, zrekonštruoval a predal viac ako 400 nehnuteľností pre ich nových majiteľov. Pracujeme v Bratislave, Brne a Prahe.

Naším poslaním sa stala premena starších bytov a domov na nové bývanie, v ktorom sa budú naši klienti cítiť príjemne.

Pri vytváraní nového bývania si dávame záležať hlavne na účelnosť dispozície, jednoduchosť a dizajnovú nadčasovosť, aby ste sa aj o 20 rokov v nehnuteľnosti cítili príjemne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3418009  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 brutto ako príspevok na činnosť + 800 až 1500 provizie z predaja