Fyzioterapeut

REHA centrum CZ s.r.o.

Místo práce
Na Okrouhlíku, Pražské Předměstí, Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/měsíc1100-1400

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Diagnostika, rehabilitace pacientů s bolestmi zad, skoliźou, rehabilitace po úrazech a operacích pohybového aparátu, rehabilitace sportovců, individuální a skupinová terapie, rehabilitace dětských pacientů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příjemné, moderní pracovní prostředí, přístup k dalšímu vzdělávání , pomoc se zajištěním ubytování.

Informace o náboru

V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. A pošlete nám prosím životopis.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

rehabilitace, fyzioterapie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme soukromé rehabilitační centrum v Hradci Králové. Pracujeme v novém, moderním a velice komfortním prostředí. Jsme nejvybavenější rehabilitační centrum ve východních Čechách. Máme jako jediní nejmodernější vysokovýkonný laser. Disponujeme rázovou vlnou, motodlahou, přístrojem thera-trainer, rehabilitačním přístrojem VAS a dalšími. V našem centru ordinuje rehabilitační lékař, neurolog a spolupracujeme s ortopedem. Sídlíme v budově protetické péče, a jsme v přímé spolupráci i s protetikou.
ID: 3735556  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 400 EUR/měsíc1100-1400