Pracovník odd. výroby - Mechanik / Elektronik

REGONIK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
500* - 1 400 EUR * zákl. zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výrobné, montážne, kabelážne a mechanické činnosti v oblasti elektro
- Osadzovanie dosiek plošných spojov
- Finalizácia výrobkov
- Spolupráca s kolegami zo skúšobní pri opravách a úpravách výrobkov
- Spolupráca s oddelením vývoja pri výrobe a vývoji nových výrobkov
- Práca podľa vydanej výrobnej dokumentácie v súlade s ISO9001

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bežná práca s aplikáciami pod Windows, MS Office, ...
- záujem v obore, ochota ďalej sa vzdelávať
- schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne
- zodpovednosť, pozitívne myslenie, komunikatívnosť
- vhodné aj pre absolventov, prax výhodou
- rádioamatér výhodou

Regonik spol. s r.o. je stabilná spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa od svojho vzniku špecializuje na oblasť vývoja špecializovanej elektroniky a systémov pre dopravu. S viac ako 25 ročnou skúsenosťou poskytujeme komplexné riešenia: vývoj, projekciu, výrobu a montáž s dôrazom na súlad s technickými normami a štandardmi.

Zrealizovali sme množstvo úspešných projektov a naše produkty a riešenia sú súčasťou každodenného používania dopravných prostriedkov v mnohých krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3339577  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500* - 1 400 EUR * zákl. zložka mzdy